Grycan w CH Auchan Łomianki

Na początku maja uruchomiono dwie nowe lodziarnio-kawiarnie sieci Grycan w centrach handlowych. Pierwszy punkt sieci został otwarty w Galerii Solnej w Inowrocławiu, a drugi w CH Auchann Łomianki.

Lodziarnie Firmowe sp. z o.o., właściciel sieci Grycan w 2013 roku będzie otwierał nowe punkty również za granicą. Jak dowiedział się portal Retailnet, spółka planuje uruchomić łącznie trzy nowe kawiarnie w Czechach. Dwie lodziarnie Grycan Ice Cream Cafe już działają w Pradze. Natomiast w ciągu najbliższych dni ruszy punkt w Ostrawie.

Lodziarnia Grycan, która znajduje się w Łomiankach jest 24 punktem w okolicy Warszawy i 112 w Polsce. Na powierzchni 70 mkw. dla klientów przygotowano 22 miejsca siedzące, przy 10 stolikach.

W Galerii Solnej funkcjonuje lokal sieci o powierzchni 50 mkw.

Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W ciągu ośmiu lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą sieć lodziarni firmowych w Polsce. Obecnie liczy 112 lokali w popularnych centrach handlowych oraz w najbardziej reprezentacyjnych punktach dużych i średnich miast. Oferta marki Grycan zawiera ponad 60 różnych smaków lodów. Klienci mogą też zamówić: kawy, sorbety, ciasta, torty, soki owocowe i koktajle.

Właścicielem marki Grycan jest spółka Lodziarnie Firmowe sp. z o.o.