Moje Blue City
Moje Blue City

Zarząd warszawskiego Centrum Handlowego Blue City poinformował o dostępności aplikacji mobilnej Moje Blue City.

Aplikacja jest dostępna na różnych platformach. Można korzystać z niej poprzez profil społecznościowy Blue City na Facebooku lub stronę internetową www.bluecity.pl. Można również ściągnąć aplikację mobilną na telefon.

Ponadto w maju 2013 roku na witrynach najemców pojawią się naklejki przypominające o udziale danej marki w projekcie i zachęcające do dodania jej do listy swoich ulubionych. Na naklejkach pojawią się również QR kody pozwalające od razu ściągnąć aplikację na telefon.

Dzięki aplikacji Moje Blue City klient jest na bieżąco informowany o tym, co dzieje się u poszczególnych najemców. Komunikaty, które otrzymuje, są dopasowane do jego indywidualnych potrzeb. Wystarczy, by określił swoje zainteresowania i preferencje, w tym ulubione marki w Blue City.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to centrum czwartej generacji, łączące w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. W Blue City znajduje się ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.