Salon Giacomo Conti
Salon Giacomo Conti

Marka Giacomo Conti, specjalizująca się w produkcji eleganckiego asortymentu odzieżowego dla mężczyzn, planuje w najbliższym czasie poszerzyć swoją sieć sprzedażową o salon w galerii handlowej Cuprum Arena w Lubinie. Powierzchnia nowego salonu mody wyniesie około 80 metrów.

Salon w Lubinie będzie drugim – obok salonu w Galerii Sky Tower we Wrocławiu- sklepem Giacomo Conti w województwie dolnośląskim i pierwszym nowo otwartym w roku 2013. W planach Giacomo Conti na bieżący rok jest jeszcze otwarcie 6-8 kolejnych placówek w wyróżniających się centrach handlowych. Rozmowy w tej kwestii trwają.

Polski producent konfekcji męskiej podchodzi do wyboru nowych lokalizacji, tak jak do swoich produktów – w sposób przemyślany i z dbałością o szczegóły. Nie inaczej jest tym razem – podano w komunikacie spółki.

Cuprum Arena to w opinii zarządu sieci Giacomo Conti, wysokiej jakości obiekt handlowy, który wyróżnia się gospodarczo w całym regionie Zagłębia Miedziowego, a dla lokalnej społeczności pełni istotną rolę ośrodka kulturalno-rozrywkowego.

– Wybór punktu o tak dużym znaczeniu regionalnym nie był przypadkowy – w czasach kryzysu, stabilna firma wybiera stabilnych partnerów. Co więcej, unikalna w skali świata architektura galerii na planie koła oraz wysmakowany wystrój Cuprum idealnie wpasowują się w wizerunek marki GC. Modne garnitury biznesowe oraz niebanalna oferta smart casual będą się doskonale prezentować na tle industrialnej kompozycji granitu, szkła, stali i drewna. Nowy salon marki stanowi doskonały dodatek do prestiżowego obiektu – poinformowała redakcję Retailnet Magdalena Nowaczyk specjalista ds. marketingu, Giacomo Conti.

Obecnie w ramach sieci działa ponad 30 salonów sprzedaży.