Salon Aryton
Salon Aryton

Firma Aryton planuje kolejne otwarcia salonów z ekskluzywną odzieżą damską. Obecnie sieć Aryton tworzy 30 salonów. Średnia powierzchnia sklepów wynosi ponad 80 metrów kwadratowych. Większość salonów działa w centrach handlowych.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet firma planuje otworzyć w 2013 roku kolejne dwa sklepy. Znajdą się one w Katowicach oraz w Poznaniu. Firma w tym roku nie zamierza modernizować salonów działających wcześniej w obiektach handlowych.

W ubiegłym roku firma Aryton zdecydowała się wprowadzić sprzedaż za pośrednictwem internetu. E-sklep znajduje się pod adresem www.sklep.aryton.pl. Firma na dystrybucji internetowej planuje osiągnąć 5 procent poziomu sprzedaży klasycznych sklepów.

Aryton to polska firma rodzinna z ponad dwudziestoletnią tradycją. Została założona w 1989 roku przez Danutę i Ryszarda Cierockich, którzy przez cały czas są właścicielami firmy. Właścicieli w pracy wspierają dwie córki, Sylwia i Patrycja. Patrycja Cierocka odpowiada za produkt, natomiast Sylwia za wizerunek marki.