Avans w Galerii Solnej
Avans w Galerii Solnej

Początek maja 2013 roku to kolejne otwarcie elektromarketu sieci Avans. Marka jest jednym z kluczowych najemców oddanej do użytku 8 maja Galerii Solnej w Inowrocławiu.

Otwarcie sklepu to, jak poinformowali przedstawiciele sieci, element konsekwentnie realizowanego planu dynamicznej ekspansji w nowych lokalizacjach.

Marka Avans należy do grona strategicznych najemców Galerii Solnej. Salon zajmie prawie 1,1 tys. mkw. W ofercie sklepu znajdą się najnowsze technologie multimedialne, w tym tablety, laptopy i smartfony, a także sprzęt RTV i AGD.

– Tygodniowe otwarcie Galerii Solnej dopełniliśmy atrakcjami w naszym sklepie. Przez pierwsze dni na klientów elektromarketu czekało mnóstwo konkursów i niespodzianek, co w połączeniu ze specjalną ofertą cenową zaowocowało ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Inowrocławia. Tłumy przy kasach to dowód na to, że otwarcie w Galerii Solnej uznać możemy za kolejny sukces – mówi Gerard Mikina, dyrektor Pionu Inwestycji Avans.

Właściciele sieci zapowiadają intensywny przyrost liczby sklepów marki Avans na terenie całego kraju i planują otwarcie kilkudziesięciu nowych elektromarketów w całej Polsce. Sieć Avans stawia na najatrakcyjniejsze lokalizacje otwierając swoje sklepy zarówno w galeriach handlowych, retail parkach jak i w obiektach wolnostojących. Powierzchnia otwieranych przez Avans sklepów waha się w zależności od lokalizacji od 500 do 1,5 tys. mkw.

Od roku 2012 marka i sieć elektromarketów należących do Avans sp. z o.o. działa w ramach Grupy Domex, skupiającej obecnie ponad 235 sklepów branży Multimedia/RTV/AGD. Integralną częścią sieci Avans jest sklep internetowy www.avans.pl. Każdy z produktów zamówionych w sklepie on-line może zostać sprawdzony i odebrany w sklepie stacjonarnym Avans.