Sklep Toys4Boys
Sklep Toys4Boys

Firma Toys4Boys sp. z o.o. planuje kolejne otwarcia sklepów z prezentami w centrach handlowych. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet najbliższe otwarcie sklepu zaplanowano w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni. Salon z artykułami prezentowymi zajmie powierzchnię 40 mkw.

Firma obecnie negocjuje kolejne umowy najmu w obiektach handlowych, w których mają zostać otwarte wyspy sprzedażowe. Spółka planuje otwarcia zarówno salonów własnych, jak i franczyzowych.

W ubiegłym roku firma Toys4Boys sp. z o.o. otworzyła salony własne między innymi w CH Plaza w Poznaniu i w Galerii Łódzkiej. W listopadzie 2012 roku firma zdecydowała się na otwarcie pierwszych franczyzowych punktów sprzedaży. Stoiska te znalazły się w CH Osowa w Gdańsku oraz w CH Ogrody w Elblągu.

Firma Toys4Boys posiada obecnie 14 punktów sprzedaży w największych centrach handlowych w kraju. 12 placówek należy do firmy, a 2 prowadzone są przez franczyzobiorców. Średnia powierzchnia salonów marki wynosi 40 mkw. powierzchni. Firma sprzedaje produkty także za pośrednictwem sklepu internetowego.

Firma Toys4Boys oferuje szeroki wybór gadżetów prezentowych. W salonach sprzedawane są m.in. sterowane zabawki dla młodzieży i dorosłych, zabawne gadżety, gry elektroniczne, plenerowe i planszowe, przebrania, a także elektronika.