Salon Gatta
Salon Gatta

Gatta jest nowym najemcą w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Sklep o powierzchni 60 mkw. został otwarty 17 maja 2013 roku. Gatta to znana polska marka oferująca m.in. rajstopy, pończochy, kostiumy kąpielowe i bieliznę.

Firma Ferax właściciel marki Gatta rozpoczęła działalność w 1993 roku. Obecnie firma dysponuje jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. W Polsce produkty marki Gatta są dostępne w ponad 100 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami.

Oprócz rodzimego rynku, wyroby te z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

Obecnie produkty marki Gatta oferowane są w 10 kolekcjach (Gatta Collant, Gatta Beauty, Gatta Medicare, Gatta Wedding, Gatta Bodywear, Gatta Cottoline, Gatta Active, Gatta Active Shapewear, Gatta Active Swimwear, Gatta Underwear for man – bielizna dla mężczyzn.

Centrum Handlowe Auchan Mikołów to hipermarket Auchan z galerią handlową z 52 sklepami, punktami usługowymi i restauracjami. Centrum handlowe mieści się przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie gdzie posiada parking na 2,2 tys. miejsc, w tym 36 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został otwarty w sierpniu 2000 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu.