Anna Malcharek
Anna Malcharek

Anna Malcharek została powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego w Gemini Holdings, dewelopera i inwestora centrów handlowych Gemini Park Tarnów i Gemini Park Bielsko-Biała, który w planach ma także inwestycje w Tychach, Zakopanem i Krakowie.

Funkcja dyrektora zarządzającego w Gemini Holdings została powierzona, jak poinformowano, Annie Malcharek – doświadczonej manager z wieloletnią praktyką w branży retail oraz w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Przed objęciem tego stanowiska, Anna Malcharek pracowała dla GTC na stanowisku dyrektora zarządzającego Centrami Handlowymi. W Gemini Holdings zajmować się będzie m.in. wdrażaniem nowej strategii komunikacji z najemcami.

– Celem wdrażanej przez nas długofalowej strategii rozwoju jest m.in. budowanie dobrych relacji z najemcami. Kluczowym jej elementem jest współpraca oparta na zrozumieniu oraz aktywna komunikacja, która pozwoli nam odpowiedzieć na bieżące potrzeby naszych partnerów i zaspokoić ich oczekiwania – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holdings.

– Z niecierpliwością oczekuję na możliwość wysłuchania przedstawicieli sieci handlowych, którzy stanowią o jakości naszych obiektów. Jestem przekonana, że dzięki wspólnym, efektywnym działaniom możemy umocnić silną pozycję bliźniaczych centrów Gemini Park i przyczynić się do sukcesu poszczególnych najemców – dodaje A. Malcharek.

Gemini Holdings to krakowska firma, która od dwudziestu lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski. Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holdings. W portfolio znajdują się dwa takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała otwarty w maju 2009 r. i Gemini Park Tarnów otwarty w sierpniu 2010 r.

W planach firmy są także kolejne inwestycje: Centrum Handlowe Gemini Park Tychy,  pasaż handlowy w Zakopanem, projekty w innych miastach na Śląsku oraz w Krakowie.