Butik Ceremony

Spółka Wójcik Fashion kontynuuje ekspansję na rynki zagraniczne. Ostatnio uruchomiła kolejny butik sieci Ceremony. Najnowsza placówka znajduje się w Czechach w okolicach Pragi w galerii handlowej Spektrum.

Obecnie firma posiada cztery butiki franczyzowe Ceremony za granicą m.in.: w Londynie, Pradze oraz dwa we Lwowie. Natomiast w Polsce funkcjonuje salon własny w krakowskiej Bonarka City Center. Średnia powierzchni salonów wynosi 70 mkw.

Jak poinformował portal Retailnet Marek Szostak dyrektor ds. rozwoju, członek zarządu Wójcik Fashion Group sp. z o.o. – firma planuje rozwój sieci za granicą m.in. w Mediolanie, Paryżu, a także w Polsce. Prowadzi rozmowy dotyczące najmu lokali w Galerii Mokotów (Warszawa) oraz w Silesia City Center (Katowice). Chciałaby również otworzyć salon Ceremony w Poznaniu. Na 2013 rok przewidziane są jeszcze dwa otwarcia w Polsce.

Wójcik Fashion Group sp. z o.o. powstała w 1987 roku. Do firmy należą trzy polskie marki – Wójcik, Hot Oil oraz Ceremony. Pierwsza z nich oferuje ubrania dla dzieci w wieku 0,5-12 lat w segmencie marek premium. Hot Oil to znak ubrań w stylu young casual dla młodych ludzi w wieku 7-14 lat. Ceremony to marka z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci od momentu urodzenia do ukończenia pierwszego roku życia.

Pod szyldem Wójcik działa 80 placówek, z czego 55 to sklepy firmowe, 25 franczyzowe. Z kolei marka Hot Oil ma 58 punktów z których 50 to placówki partnerskie. Firma prowadzi również sklep internetowy, w którym są dostępne produkty wszystkich trzech marek.