Punkt Fortuna
Punkt Fortuna

Zarząd sieci placówek Fortuna – zakłady bukmacherskie poinformował o planach otwarcia 10 nowych kolektur. Nowe lokale pojawią się w sieci sklepów Kaufland.

Zarząd spółki nie wyklucza otwierania nowych placówek także w innych obiektach handlowych na terenie całego kraju.

– Stale poszukujemy nowych powierzchni w centrach handlowych na terenie całej Polski, z naciskiem na większe miasta i większe centra handlowe. Na razie jesteśmy na etapie rozmów. Więcej informacji będziemy mogli przekazać już po podpisaniu konkretnych umów – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Jan Stefanek, dyrektor generalny Fortuna online zakłady bukmacherskie.

Ostatnio sieć powiększyła się o nowy lokal z Kauflandzie w Jastrzębiu. Po otwarciu wszystkich placówek w marketach sieci Kaufland, Fortuna będzie posiadała łącznie 466 punktów przyjmowania zakładów na terenie Polski.

– Oprócz punktu w Kauflandzie w Jastrzębiu Zdroju i planowanych placówek we Wrocławiu, Chorzowie, Dzierżoniowie, Lubinie, Sochaczewie, Lesznie, Płocku, Pile i Ełku, posiadamy także kolektury w Świdniku i w Gdańsku w galeriach Czerwonej Torebki – podsumowuje Stefanek.

Fortuna posiada obecnie sieć 457 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Grupa Fortuna – została założona w 2009 roku w Czechach i jest największym operatorem zakładów w Europie Środkowej. Pierwotnie czeska firma, stała się z czasem spółką holdingową, a obecnie działa również na rynku słowackim, polskim, oraz węgierskim.