Dekada Skierniewice
Dekada Skierniewice

Dekada Skierniewice – to największy obiekt handlowo-usługowy w tym mieście. Inwestor, spółka Dekada Realty zapowiada rozbudowę powierzchni i stworzenie podziemnego parkingu.

Jak poinformowano, sukces komercyjny i popularność wśród klientów sprawiły,  że inwestor podjął decyzję o powiększeniu obiektu i wzbogaceniu jego oferty handlowej. Po rozbudowie zaplanowanej na 2014 rok, centrum powiększy się o podziemny parking oraz kolejne 10 tys. mkw.,  zlokalizowane m.in. na drugiej kondygnacji.

– Dekada Skierniewice doskonale przyjęła się na lokalnym rynku handlowym, co pokazują systematycznie zwiększające się wskaźniki odwiedzalności i obroty najemców. Wyniki te potwierdzają słuszność podjętej przez nas decyzji o rozbudowie obiektu i powiększeniu nowoczesnej powierzchni handlowej, której oczekują zarówno nasi klienci, jak i najemcy – komentuje  Aleksander Walczak, Prezes Dekada Realty.

Na dwóch poziomach galerii liczącej 3 350 mkw. znajduje się 16 lokali handlowo- usługowych, w tym: supermarket Tesco, Euro RTV AGD, Rossmann, Empik, Deichmann, CCC. Uzupełnieniem oferty galerii handlowej są lokale biurowo-usługowe, znajdujące się w budynku tuż obok galerii.

Zlokalizowana przy ul. Reymonta, w bliskim sąsiedztwie śródmiejskiego Rynku, Dekada Skierniewice jest łatwo dostępna zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych klientów. W obszarze oddziaływania galerii do 10 min. jazdy samochodem znajduje się 52 tys. mieszkańców, a centrum handlowe dysponuje parkingiem mieszczącym 50 samochodów.

Dekada Realty  dotychczas oddała do użytku sześć centrów handlowych typu convenience działających pod szyldem Dekada. Obiekty położone są w Sieradzu, Skierniewicach, Myślenicach, Żyrardowie, Olsztynie i Krakowie. Obecnie inwestor jest w trakcie budowy kolejnych – w Grójcu i Nowym Targu.