Salon Meble VOX
Salon Meble VOX

W warszawskiej Domotece będącej częścią Parku Handlowego Targówek odbyło się otwarcie salonu Meble VOX. To drugi salon marki w nowym formacie.

Lokal zajmuje powierzchnię ok. 330 mkw. i mieści się między salonami Bizzarto i Eko Line. W ofercie posiada elementy wyposażenia niemal każdego pomieszczenia, m.in. pokoju dziennego, jadalni i sypialni.

– Do grona naszych najemców dołączyła kolejna rodzima marka od lat ceniona na rynku – mówi Elżbieta Ratajczyk, Marketing Manager Parku Handlowego Targówek. – Klienci Domoteki docenią ofertę bogatą w ciekawe rozwiązania, dzięki którym meble VOX są nie tylko doskonale zaprojektowane, ale też komfortowe.

Meble VOX w nowym formacie proponują nie tylko szeroki wachlarz produktów, ale także dodatkowe udogodnienia. Atutem nowego salonu jest możliwość skorzystania z porad architekta wnętrz, który pomoże wybrać asortyment najbardziej odpowiadający potrzebom klientów.

Marka Meble VOX istnieje na rynku od ponad 20 lat. Sieć sprzedaży obejmuje ponad 150 salonów firmowych w Polsce i za granicą, m.in. we wszystkich krajach ościennych, Holandii i Grecji. Ponadto, firma eksportuje do kilkudziesięciu państw europejskich oraz Stanów Zjednoczonych i Azji.

Domotekę – część Parku Handlowego Targówek (Inter Ikea Centre Group), tworzą sklepy z wyposażeniem mieszkania lub domu. Kilkadziesiąt sklepów oferuje nie tylko meble, ale również wszelkie akcesoria dekoracyjne oraz praktyczne, które mogą znaleźć zastosowanie w domu.