Salon Marks & Spencer
Salon Marks & Spencer

Firma Marks & Spencer uruchomiła unowocześnioną, interaktywną stronę www, na której łatwiej niż dotąd można zapoznać się z ofertą firmy. Zmienił się też adres www strony, na prostszy, bardziej intuicyjny i przyjazny użytkownikowi.

Na nowej stronie www.marksandspencer.pl klienci znajdą informacje na temat najnowszych kolekcji, z czytelnym podziałem na nowinki modowe, kosmetyczne i spożywcze. Sezonowy lookbook dostępny „na kliknięcie” zaprasza do obejrzenia najnowszych kolekcji mody Marks & Spencer, a podstrony z prezentacją trendów, przedstawiają to, czym inspirowano się przy tworzeniu aktualnych linii.

Nowa strona prezentuje też sieć sklepów M&S – adresy, zarówno 16-tu sklepów działających na terenie Polski, jak i tych z całego świata. Można je teraz łatwo wyszukać na stronie, dzięki interaktywnemu narzędziu do ich lokalizacji. Unowocześniając swoją stronę www, firma nie zapomniała o użytkownikach smartfonów i tabletów. Dostosowano wygląd strony także do urządzeń mobilnych. Aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, najnowszych kolekcjach, otwarciu nowych sklepów i inne wiadomości z Marks & Spencer, wystarczy zaprenumerować newsletter.

Oprócz nowej strony, M&S przedstawił również nową odsłonę swojego profilu na Facebooku, na którym częściej będą się pojawiać posty, a także interaktywne aplikacje dla klientów. Profil jest ściśle powiązany ze stroną www , dzięki czemu klienci M&S mają teraz lepszy, stały kontakt z marką. Facebookowy profil M&S w naszym kraju ma dziś 15 tys. fanów, a w Wielkiej Brytanii – aż 1,2 miliona.

Marks & Spencer prowadzi działalność w Polsce od 1998 roku i ma tu aktualnie 16 sklepów. W Wielkiej Brytanii, Marks & Spencer jest jedną z wiodących firm działających na rynku detalicznym. Firma oferuje odzież, kosmetyki, produkty do domu, a także artykuły spożywcze.

Co tydzień sklepy stacjonarne sieci odwiedza około 20 mln klientów na całym świecie. Firma zatrudnia łącznie około 81 tys. osób na terenie Wielkiej Brytanii oraz w 44 innych krajach na całym świecie. Firma Marks & Spencer powstała ponad 129 lat temu. Obecnie ma ponad 730 sklepów w Wielkiej Brytanii i ponad 390 sklepów na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Azji.