Salon fryzjerski
Salon fryzjerski

W Outlet Park Szczecin należącym do firmy Echo Investment otwarty został salon fryzjerski firmy Stile Unico. Lokal zajmuje powierzchnię 62 mkw.

– Salon fryzjerski świetnie uzupełnia ofertę centrum handlowego – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. – Dzięki temu w jednym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze, można dobrać zarówno wymarzony strój, jak i fryzurę.

Salon Stile Unico w centrum handlowym to miejsce, w którym klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług w przystępnej cenie. Salon Stile Unico oferuje strzyżenia damskie i męskie, zabiegi pielęgnacyjne, modelowania i upięcia okolicznościowe oraz nowoczesne metody koloryzacji.

W salonie oprócz usług fryzjerskich dostępne są także usługi kosmetyczne – makijaż permanentny, manicure, pedicure, depilacja czy zabiegi na twarz.

Outlet Park Szczecin to jedna z pierwszych inwestycji w Polsce łącząca zalety centrum handlowo-rozrywkowego oraz centrum wyprzedażowego. Outlet Park w blisko 80 butikach oferuje markowe produkty co najmniej 30 procent taniej od cen w regularnych sklepach.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem.Realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.