iTerra

Spółka iTerra planuje 22 czerwca uruchomić drugi salon Apple Premium Reseller w centrum handlowym. Nowy punkt sieci o powierzchni 132 mkw. znajdzie się w Galerii Echo w Kielcach. Kolejne otwarcia zaplanowane są w Szczecinie, Kielcach, Częstochowie, Krakowie i Warszawie.

Pod koniec kwietnia spółka otworzyła salon Apple Premium Reseller w Centrum Handlowym Alfa w Białymstoku. Sklep znajduje się na poziomie 0 i zajmuje powierzchnię 124 mkw.

Salon iTerra został zaprojektowany z najwyższą starannością tak, aby odwiedzający mogli dotknąć i przetestować wszystkie produkty Apple i poznać ich unikatowe możliwości. W salonie można też wziąć udział w różnorodnych warsztatach edukacyjnych skierowanych zarówno do początkujących jak i zaawansowanych użytkowników Apple. Ponadto w salonie organizowane są warsztaty wprowadzające do systemu OS X czy dotyczące edycji i obróbki zdjęć, wideo i muzyki przy zastosowaniu programów iPhoto, iMovie czy GarageBand.

Spółka iTerra sp. z o.o. prowadzi autoryzowaną sieć salonów Apple. W sklepach iTerra odwiedzający mają możliwość poznania całej gamy rozwiązań i produktów Apple. ITerra dysponuje pełną i oryginalną ofertą Apple, której składnikami są komputery iMac, iPhony, iPody, iPady, MacBooki oraz bogaty wybór akcesoriów.