Sinsay

Spółka LPP planuje w czerwcu uruchomić kolejne salony marki Sinsay. Już 1 czerwca ruszy salon w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku, 18 czerwca w Centrum Alfa w Olsztynie, 21 czerwca w CH Turzyn w Szczecinie, a 28 w Agorze Bytom. Natomiast w ostatni dzień czerwca zostanie otwarty salon w Galerii Piastów w Legnicy.

Sieć Sinsay w maju powiększyła się łącznie o 7 salonów m.in.: w Galerii Solnej (pow. 248 mkw.), CH Zakopianka w Krakowie (218 mkw.), CH Stary Rynek w Kościerzynie (196 mkw.) i w Galerii Echo w Kielcach (345 mkw.). Obecnie na terenie całej Polski działa prawie 30 salonów w największych centrach i galeriach handlowych.

Sinsay jest najnowszym brandem w portfelu spółki LPP. Odzież przeznaczona jest dla dziewcząt w grupie wiekowej 15-24, ze szczególnym uwzględnieniem licealistek. Salony Sinsay mają powierzchnię od 200 do 400 mkw. Planowane sklepy zlokalizowane zostaną przede wszystkim w centrach i galeriach handlowych.

Sieć Sinsay do końca 2013 roku będzie liczyła ponad 50 punktów sprzedaży. LPP planuje również w tym roku uruchomić sklep internetowy Sinsay.

LPP SA jest właścicielem sieci sklepów odzieżowych. Do firmy należą salony marek Reserved, Cropp, House oraz Mohito. Większość z nich funkcjonuje w centrach i galeriach handlowych. LPP poza Polską posiada salony sprzedaży w dwunastu krajach Europy Środkowej i Wschodniej.