Pizza Dominium, jedna z największych sieci gastronomicznych w Polsce, dołączy do grona najemców rozbudowywanego obecnie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, zajmując lokal o powierzchni 100 mkw.

– Nowa restauracja Pizza Dominium rozpocznie działalność w centrum już w lipcu i z pewnością ucieszy mieszkańców naszego regionu; tym bardziej, że jak pokazują badania, w ciągu ostatnich dwóch lat liczba osób deklarujących jedzenie poza domem wzrosła o 13 proc.  – informuje Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

W ofercie restauracji Pizza Dominium znajdą się dania kuchni włoskiej przygotowywane według tradycyjnych receptur. Firma od 2 lat z powodzeniem funkcjonuje także w bliźniaczym obiekcie -Gemini Park Tarnów.

– Połączenie naszego doświadczenia z działaniami Gemini Park Tarnów, w znacznym stopniu przyczyniło się do zwiększenia rozpoznawalności naszej marki w tym mieście. Bardzo pozytywnie oceniamy także Gemini Park Bielsko-Biała, jego bogatą ofertę najemców oraz skuteczne działania marketingowe, które pozwolą nam skupić się na podnoszeniu jakości naszych usług i umożliwią nam zaistnienie na gastronomicznej mapie Bielska – Białej – mówi Paweł Kastelik, kierownik regionalny,  Pizza Dominium.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie: 45 tys. mkw., a grono najemców powiększy się o kolejne 70 lokali z branży modowej. Część firm otworzy swoje sklepy po raz pierwszy w tej części Polski. Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Poszerzona zostanie również oferta usługowa.

W rozbudowanym obiekcie, na obszarze 3,2 tys. mkw. pojawią się salony grupy LPP: Reserved, Cropp, House, Sinsay i Mohito. Ponadto sklep Reserved powiększy swoją powierzchnię i zmieni lokalizację otwierając salon dwupoziomowy, a salon sportowy Martes Sport podwoi swoją objętość. Wśród najemców znajdą się także takie marki modowe, jak m.in. Bershka i Stradivarius należące do grupy Inditex. Strefa gastronomiczna wzbogaci się o restaurację Sushi, lodziarnię Grycan i cukiernię Sowa; ofertę rozbudowanego centrum uzupełni salon RTV Euro AGD.

Za wynajem Gemini Park Bielsko Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.