Salon Hexeline

Spółka Hexeline w maju 2013 roku uruchomiła kolejny salon marki odzieżowej Hexeline w centrum handlowym. Nowy punkt znajduje się w najnowszej części Galerii Olimp w Lublinie. Właściciel marki zajął lokal o powierzchni 130 mkw. na pierwszym piętrze galerii. Hexeline otwiera butiki własne i franczyowe.

Obecnie działają 22 salony marki Hexeline przy ulicy i w centrach handlowych m.in. w CH Alfa (Białystok), CH Klif (Gdynia), Silesia City Center (Katowice), CHR Galaxy (Szczecin). Średnia powierzchnia sklepów wynosi około 100 mkw. Firmę Hexeline sp. z o.o, założyła Halina Zawadzka.

Hexeline sp. z o.o, do której należy ekskluzywna marka odzieży damskiej Hexeline w 2012 roku otworzyła m.in. salon w Galerii Rzeszów będącej częścią kompleksu City Center Rzeszów oraz butik wyprzedażowy w centrum outletowym Ptak Outlet w Rzgowie.

Marka Hexeline uznawana jest za jedną z najbardziej ekskluzywnych na polskim rynku. Ubrania wykonane ze szlachetnych materiałów skierowane są do kobiet aktywnych i odnoszących sukcesy na polu zawodowym. Firma oprócz odzieży oferuje także bogaty wybór dodatków.

Hexekine bierze udział w najważniejszych światowych wydarzeniach modowych, współpracuje z włoskimi i francuskimi projektantami, pozyskuje tkaniny m.in od renomowanych włoskich i japońskich producentów. Od kilkunastu lat działa sieć salonów firmowych, franczyzowych, zewnętrznych punktów sprzedaży w Polsce i zagranicą.