Galeria Młyńska
Galeria Młyńska

CREAM oraz grupa LPP podpisały umowy najmu na lokale handlowe Galerii Młyńskiej zlokalizowanej w Raciborzu.

W Galerii Młyńskiej  znajdą się salony Reserved (660 mkw.), Mohito (297 mkw.), Cropp Town (303 mkw.) oraz House (340 mkw.). Ten ostatni będzie pierwszym punktem nowej marki LPP w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od Raciborza.

– Galeria Młyńska funkcjonuje już od pięciu lat. Po tym okresie przyszedł czas na rekomercjalizację obiektu. Niezwykle istotnym jej elementem jest wejście marek grupy LPP, które istotnie wzmocnią atrakcyjność obiektu i ugruntują pozycję Galerii jako lokalnego lidera – komentuje Łukasz Tomczak, marketing & PR manager, CREAM.

Zarządca obiektu zapowiada w najbliższym czasie kolejną niespodziankę w tenant-mixie Galerii Młyńskiej.

LPP SA, właściciel marek House, Mohito, Reserved, Cropp Town i Sinsay, działa na rynku od 1995 roku, jako polska firma, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Od 2001 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie.

Galeria Młyńska, należąca do grupy Caelum Development, zarządzana jest przez CREAM. Obiekt jest zlokalizowany tuż przy raciborskim rynku. Powierzchnia całkowita galerii to 4, 2 tys. mkw., a powierzchnia najmu to 2,8 tys. mkw. W galerii znajdują się 22 sklepy.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Chociaż CREAM skupia się głównie na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.