Do grona najemców Atrium Kasztanowa w Pile wkrótce dołączy supermarket Intermarché. Otwarcie sklepu planowane jest na koniec 2013 roku. Jeszcze w tym roku do grona najemców centrum dołączy również pierwszy w regionie salon H&M.

Intermarché to sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych specjalizujących się w artykułach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał, pieczywo, wędliny oraz mięso. W sklepie będzie również własna wędzarnia i piekarnia. Supermarket zlokalizowany będzie na parterze Atrium Kasztanowa, a jego otwarcie zaplanowano na IV kw. br. Będzie to 2 sklep Intermarché w Pile i 181. w Polsce.

Jesienią br. na powierzchni ponad 1,5 tys. mkw. na parterze centrum otworzy się pierwszy w Pile sklep sieci H&M. Klienci znajdą tu najnowsze kolekcje mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Nowy salon marki H&M wzbogaci ofertę modową Atrium Kasztanowa, w której skład wchodzą takie marki jak, m.in. jedyne w mieście salony Reserved, Mohito, Cropp i House. W Atrium Kasztanowa mieści się również jedyny w regionie multipleks z czterema salami kinowymi – Kino Helios oraz elektromarket Media Expert.

Atrium Kasztanowa ma ponad 12 tys. mkw. powierzchni najmu. Oferta centrum to 67 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: elektromarket Media Expert i 4-salowe kino Helios. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Reserved, Sephora, Mohito, Camaieu, Pawo, Wojas, Bytom, Funk’n’Soul, Diverse, CCC, Cropp, House, Esotiq, Monnari, Home&You, Apart, Ochnik. Dla klientów Atrium Kasztanowa przeznaczono 355 miejsc parkingowych.

W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile oraz Atrium Plejada w Bytomiu. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie.