Salon Martes Sport w Atrium Mosty

Spółka Martes Sport otworzyła w maju kilka nowych salonów. Ostatni sklep został otwarty w PH Family Point Głogów. Nowy salon, w którym znajdują się kolekcje odzieży i akcesoria sportowe zajął 415 metrów kwadratowych powierzchni.

Także w maju firma otworzyła punkty sprzedaży o powierzchni 500 mkw. w Inowrocławiu w Galerii Solnej oraz w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 270 mkw.

Spółka planuje kolejne otwarcia salonów w najbliższym czasie między innymi w CHR Zgorzelec Plaza, Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu i w Multi Shop Sochaczew.

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Spółka jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Obecnie w ramach sieci Martes Sport funkcjonuje ponad 50 sklepów. Ich łączna powierzchnia to ponad 24 tys. mkw. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw.

W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. takich marek jak: Nike. Adidas, Reebok, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Salomon, Ecco, Kross, Puma, TNF, Brugi, Rolerbalde, FILA, Fisher, Head, Rosignol, Blizzard, Hercules, Keen.