Salon Mustang
Salon Mustang

W Factory Kraków został otwarty nowy salon marki Mustang Jeans. Mustang to niemiecka marka, znana przede wszystkim z odzieży jeansowej.

–  Mustang jest doskonale znaną marką w Polsce, dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów Factory, otwierając ten salon. W sklepie większość z nas znajdzie coś dla siebie, pośród oryginalnej, komfortowej oraz solidnej oferty marki Mustang – mówi Grzegorz Filipczyk, dyrektor Centrum Outlet Factory Kraków.

Otwarcie salonu miało miejsce 24 maja 2013 roku, powierzchnia sklepu wynosi 270,59 mkw.

W swojej ofercie firma posiada odzież przeznaczoną zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. W sklepie Mustang w Factory Kraków znaleźć można między innymi: spodnie jeansowe, kurtki, koszule czy t-shirty. Jednak oprócz klasycznej linii produktów jeansowych, proponowane są również obuwie, odzież skórzana, bielizna i akcesoria.

Factory Kraków i Futura Park to największe tego typu centrum w Polsce.

Centrum zlokalizowane jest w Modlniczce w pobliżu północno-zachodniej  granicy Krakowa, przy zjeździe z autostrady A4, zaledwie 15 minut od centrum miasta. W outlecie można znaleźć najlepsze polskie i zagraniczne marki, min.: Mango, United Colors of Beneton, Vero Moda, Puma, Reebok, Solar, Kazar, Simple, Umbro.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się osiem centrów Factory: cztery  w Hiszpanii  oraz  pięć w Polsce. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 84,5 tys. mkw. Factory jest pierwszą marką centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku. Centra outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.