Atrium Promenada

Do grona najemców warszawskiego Centrum Handlowego Atrium Promenada wkrótce dołączy salon z akcesoriami marki Parfois. Od niedawna w Atrium Promenada działa również salon z akcesoriami wyposażenia wnętrz Koko&Bouquet oraz Apteka Nowa.

W połowie czerwca nastąpi otwarcie w Atrium Promenada salonu z biżuterią i akcesoriami Parfois. Nowy salon zajmie powierzchnię 65 mkw. i zlokalizowany będzie na parterze Atrium Promenada.

Parfois to marka, skupiająca się na dodatkach do mody kobiecej. Powstała w 1994 roku – oferuje akcesoria i dodatki m.in. takie jak: torby i torebki, biżuterię, portfele, paski. Parfois wywodzi się z Portugalii, obecnie produkty marki dostępne są w ponad 20 krajach.

Sklep Parfois uzupełni bogatą ofertę torebek i biżuterii w Atrium Promenada, którą reprezentują takie marki, jak: Diva, Dyrberg/Kern, La Marqueuse, Mokobelle, Pandora, Wittchen, Ochnik, Giudi, Ryłko, Salamander, PrimaModa.

18 maja br. na pierwszym piętrze pierwszego etapu Atrium Promenada otworzył się salon Koko&Bouquet posiadający w swojej ofercie akcesoria do wyposażenia wnętrz. Sklep zajmuje powierzchnię 31 mkw. Koko&Bouquet to marka, która poszerza ofertę centrum w zakresie wyposażenia wnętrz. Dotychczas reprezentowały ją takie sklepy jak: Almi Décor, Monetti, Grill Plus, Rosenthal&Sambonet, Kauffmann, a także Studio Dekoracji Okna i Wnętrz Gabriela. W lokalu Studio Zero można natomiast uzyskać porady dotyczące aranżacji wnętrz lub zamówić indywidualny projekt. Kwiaciarnia Emma oferuje ponadto szeroki wybór kwiatów i donic a także zielone aranżacje do wnętrz.

Od 4 maja br. w Atrium Promenada działa również Apteka Nowa, która zajmuje powierzchnię 169 mkw i zlokalizowana jest na parterze I fazy centrum.

Atrium Promenada ma ponad 55 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego 10,5 tys. mkw. to powierzchnia biurowa. W zasięgu oddziaływania galerii znajduje się ponad 2 mln mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferta centrum to 180 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: delikatesy spożywcze Alma, wielkopowierzchniowy salon sportowy Go Sport i 13-salowe kino Cinema City. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Zara, KappAhl, Reserved, River Island, Sephora, Douglas, The Body Shop, Super Pharm, Vistula, Venezia, Calzedonia, Intimissimi, United Colors of Benetton, Tommy Hilfiger, Timberland, Smyk, Simple , Pandora, Mokobelle, Mothercare, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, iSpot, Empik, Elie Tahari, Electro World, Camaieu, Boardriders, Almi Décor. Dla klientów Atrium Promenada przeznaczono 1,5 tys. miejsc parkingowych.