Salon 4F w Centrum Alfa Gdańsk

Spółka OTCF 25 maja uruchomiła nowy salon marki 4F w Centrum Handlowym Plaza w Rzeszowie. już wkrótce zostaną otwarte kolejne punkty sieci: w Silesii City Center (Katowice), w łódzkiej Manufakturze, w Galerii Wileńskiej (Warszawa), w CH Gemini (Tarnów), w Galerii Askana (Gorzów Wielkoposlki).

Obecnie w ramach sieci działa ponad 90 salonów marki 4F, głównie w centrach handlowych. Produkty firmy można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego. Celem firmy na rok 2013 jest intensywne zwiększanie liczby punktów sprzedażowych w średnich i dużych miastach.

OTCF otwiera sklepy własne i franczyzowe. Sklepy własne zajmują średnio 150 mkw. powierzchni. Sklepy franczyzowe mierzą średnio 100 mkw., a stoiska franczyzowe mają 50 mkw. powierzchni.

4F to sklepy oferujące odzież do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportu. Marka została opracowana oraz stworzona przez OTCF sp. z o.o – firmę działającą na polskim rynku odzieżowym od ponad 17 lat. W obecnej postaci pojawiła się po raz pierwszy kilka lat temu, kiedy to wyewoluowała ze stworzonej w 2002 roku marki 4FUN. Obecnie OTCF sp. z o. o. jest wiodącym w Polsce producentem odzieży i sprzętu sportowego, a także właścicielem marek: FOB, Outhorn oraz Wild Nature.