Wizualizacja CH Ogrody
Wizualizacja CH Ogrody

Czterech nowych najemców podpisało umowy najmu na lokale w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. Sklepy Sizeer, Wojas, Esotiq oraz Yves Rocher zostaną otwarte jako jedne z pierwszych w zmodernizowanej części rozbudowywanych Ogrodów.

Łączna powierzchnia czterech lokali wynosi 345 mkw. Salon Wojas zajmie 114 mkw, Sizeer 149 mkw, Esotiq 59 mkw, a Yves Rocher 23 mkw.

Branżę obuwniczą CH Ogrody reprezentują Wojas – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów obuwia dysponujący siecią ponad 140 salonów w Polsce, na Słowacji i Ukrainie – oraz Sizeer – sieć ponad 60 salonów oferujących sportowe obuwie oraz odzież wielu znanych marek, m.in. Nike, Adidas, Reebok, Puma, Lacoste, Timberland, Bench oraz Converse.

Marka Esotiq, kierująca swoją produkty bezpośrednio do kobiet pełnych elegancji, pozytywnej energii i seksapilu, wzbogaci ofertę CH Ogrody o butik z bielizną najwyższej jakości, w którym każda z Pań będzie mogła poczuć się jak w nowoczesnym buduarze.

Czwartym nowo otwartym sklepem będzie Yves Rocher – marka pochodząca z serca Bretanii, oferująca kosmetyki produkowane na bazie ziół oraz kwiatów. Yves Rocher kieruje swoją ofertę zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obecnie wynajęte zostało już 60 proc. z 40 tys. mkw. powierzchni handlowej nowego CH Ogrody. Wśród najemców centrum znajdą się m.in.: Carrefour, H&M, New Yorker, RTV Euro AGD, Rossmann, CCC, Deichmann, Camaieu, Orsay i McDonald’s.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem.

CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu.