Salon Avans
Salon Avans

Sieć elektromarketów Avans realizuje plan dynamicznej ekspansji w całej Polsce i  coraz częściej otwiera swoje sklepy w galeriach handlowych.

W drugiej połowie maja 2013 roku zostały otwarte dwa kolejne elektromarkety sieci Avans w centrach handlowych. Marka jest jednym z kluczowych najemców otwartego 23 maja pasażu FamilyPoint w Głogowie oraz działającej od 25 maja Galerii Podkowa w podwarszawskiej Podkowie Leśnej.

– Nie zwalniamy tempa. W ciągu ostatniego miesiąca otworzyliśmy pięć nowych sklepów,  a do końca roku  chcemy otworzyć jeszcze kilkadziesiąt nowych lokali w całej Polsce – mówi Gerard Mikina, dyrektor Pionu Inwestycji Avans.

Avans to sieć elekromarketów, w których klienci nabyć mogą sprzęt Multimedia/RTV/AGD w atrakcyjnych cenach. Avans stawia na nowoczesne formy ekspozycji, bogactwo wyboru, najwyższą jakość sprzętu, a także doradztwo konsultantów handlowych na najwyższym poziomie.

Od roku 2012 marka i sieć elektromarketów należących do Avans sp. z o.o. działają w ramach Grupy Domex, skupiającej obecnie ponad 235 sklepów branży Multimedia/RTV/AGD. Integralną częścią sieci Avans jest sklep internetowy www.avans.pl. Każdy z produktów zamówionych w sklepie on-line może zostać sprawdzony i odebrany w sklepie stacjonarnym Avans.