Toruń Plaza
Toruń Plaza

1 czerwca 2013 roku oferta Centrum Handlowo – Rozrywkowego Plaza w Toruniu powiększy się o czterech nowych najemców.

Pierwszy z nich – BubbleTea działający na zasadzie franczyzy będzie oferował klientom centrum koktajle o handlowej nazwie Bubble Tea. Jest to napój przygotowywany na bazie herbat z dodatkiem mleka lub jogurtu. Koncepcja Bubble Tea dotarła do Polski z Niemiec, gdzie rozwija się w zaskakującym tempie.

Oferta obiektu powiększy się także o sieć By Insomnia. Stoisko zaoferuje kolekcję modową dla kobiet w tym modele spodni, T-shirtów, sukienek i spodni dla kobiet w różnym wieku. Autorki kolekcji – Natalia Pstrokońska i Marlena Niestryjewska zapewniają o świetnej jakości ubrań, czego dowodem jest liczne grono klientek, wśród których znajdują się znane nazwiska z kręgu kultury i mediów.

Cenną dla fanów gier informacją jest otwarcie  Centrum Gier Pro-Play – miejsca, w którym gracze mogą wymienić, kupić, sprzedać gry na sprawiedliwych dla nich zasadach. Jest to pierwsza w Toruniu firma reprezentująca rynek wtórno – outletowy na konsole nowej generacji.

Ofertę Centrum wzbogaci także pojawienie się FightShop – jest to nowy koncept stworzony przez doświadczonego najemcę Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza. W swojej ofercie będzie posiadał sprzęt i akcesoria dla osób uprawiających sztuki walki.

Dodatkowo na początku czerwca Toruń Plaza uruchomi myjnię ekologiczną dla samochodów. Dodatkową rozrywką stanie się  także tor kartingowy znajdujący się na czwartym poziomie parkingu.

Wszystkie te propozycje zwiększą w opinii zarządu obiektu odwiedzalność Toruń Plaza, która w stosunku do roku 2012 wzrosła już o ponad 20 proc.

– Szybko rozwijająca się paleta nowych możliwości jest powodem do zadowolenia szefostwa Centrum – Cieszy mnie  pojawienie się tak ciekawych i modnych zarazem konceptów. Na wzbogaceniu oferty Plazy skorzystają wszyscy, zarówno Klienci, jak i Najemcy – mówi Katarzyna Hołod, dyrektor Centrum Handlowego Toruń Plaza.

Inwestorem toruńskiego centrum jest Plaza Centers. Toruń Plaza to dziesiąta zrealizowana inwestycja dewelopera w Polsce. Toruńskie centrum jest jedną z kluczowych inwestycji nie tylko w polskim, ale i europejskim portfolio firmy.

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Toruń Plaza istnieje od listopada 2011 roku. Jego powierzchnia GLA to ok. 40 tys. mkw. ,1,1 tys. miejsc parkingowych. W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Ecco, Home&You, H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. W ofercie centrum znajdują się także kawiarnie i restauracje. Toruń Plaza posiada także część rozrywkową – klub Pure Jatomi, centrum rozrywki Fantasy Park oraz multipleks Cinema City z ośmioma salami kinowymi.