Costa by coffeeheaven

Firma CHI Polska SA otworzyła swoją 28 kawiarnię sieci Costa by coffeeheaven w Polsce. Nowy punkt znajduje się w pierwszym w stolicy nowoczesnym sklepie Tesco Extra przy ulicy Górczewskiej.

Kawiarnia w warszawskim Tesco Extra zajmuje powierzchnię około 88 mkw., z czego 40 mkw. stanowi wewnętrzny ogródek z kawiarnianymi stolikami. Wystrój wnętrz urządzony został w stylu Evolution.

Costa by coffeeheaven to marka, będąca połączeniem dwóch koncepcji kawiarni należących do CHI Polska S.A.: działającej od 12 lat i będącej najpopularniejszą marką kawiarni w Polsce coffeeheaven oraz Costa Coffee, marki z 40-letnim doświadczeniem na światowym rynku kawiarni. 

W tym roku spółka planuje uruchomienie 10 kawiarni Costa by coffeeheaven w całej Polsce. Część z nich pojawi się w centrach handlowych, które są atrakcyjnymi lokalizacjami, dzięki dobremu umiejscowieniu i dużej popularności wśród klientów.

CHI Polska jest operatorem łącznie ponad 110 kawiarni, w tym Costa by coffeeheaven oraz coffeeheaven. Firma planuje otwieranie nowych lokali oraz rebranding kolejnych kawiarni coffeeheaven. O planach ekspansji w 2013 roku, jak informuje zarząd, zadecydują badania konsumenckie, sytuacja rynkowa i związane z nią wyzwania dla całej branży.