Centrum Handlowe Auchan Swadzim

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Swadzim dołączyła francuska marka Tape à l’oeil. Salon o powierzchni 170 mkw. został otwarty 24 maja br.

Tape à l’oeil posiada obecnie ponad 250 sklepów na całym świecie. W Polsce marka pojawiła się w 2013 roku wraz z otwarciem swoich pierwszych 10 sklepów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Czeladzi. Sklep Tape à l’oeil od 21 maja obecny jest również z Centrum Handlowym Auchan Komorniki.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim mieści się w Swadzimiu, przy ul. Św. Antoniego 2. W ofercie galerii znajduje się ponad 50 sklepów. Są to m.in.: butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy Centrum Handlowym Auchan Swadzim mieszczą się: hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, Norauto, myjnia samochodowa i stacja paliw. Centrum Handlowe Auchan Swadzim dysponuje parkingiem na  3750 miejsc, z których 24 przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.