Bolesławiec City Center

Grupa LPP podpisała z Antan Development Polska umowę na wynajem dwóch kolejnych lokali w Galerii Handlowej Bolesławiec City Center. Tym samym do obecnie funkcjonujących sklepów Mohito, Reserved i House dołączą Sinsay i Cropp, dzięki czemu mieszkańcy Bolesławca będą mieli dostęp do wszystkich marek oferowanych przez gdańską firmę.

Nowe sklepy będą zlokalizowane na poziomie +1 Galerii i zajmą łączną powierzchnię ponad 600 mkw.

Wybór galerii w Bolesławcu nie jest przypadkowy. Otwarte w listopadzie 2012 roku centrum – od pierwszych dni swojego funkcjonowania zaskakuje najemców bardzo wysoką, stałą frekwencją a także rosnącymi obrotami. Świetnie zlokalizowany obiekt, zrównoważona oferta i ciekawy tenant-mix, który łączy w sobie silne ogólnopolskie marki z butikami lokalnych przedsiębiorców – to główne czynniki, które spowodowały, że mieszkańcy 40-tysięcznego Bolesławca i jego okolic tak bardzo upodobali sobie to miejsce.

– Nowe sklepy zostaną otwarte już we wrześniu – obecnie trwają przygotowania do prac wykończeniowych w lokalach. Cieszymy się z wyników naszych najemców – to najlepsze potwierdzenie naszych wcześniejszych planów i założeń biznesowych. Mamy również nadzieję, że te same brandy pojawią się w naszym następnym projekcie – Galerii Calisia. BCC wynajęte jest już w ponad 90 proc., a wkrótce mam nadzieję przekazać Państwu kolejne dobre informacje dotyczące najemców – powiedziała Edyta Bystra z Antan Development Polska.

LPP SA, właściciel marek House, Mohito, Reserved, Cropp Town i Sinsay, działa na rynku od 1995 roku, jako polska firma, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Od 2001 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie.

Galeria Bolesławiec City Center jest pierwszą zakończoną inwestycją Antan Development Polska należącej do niemieckiej grupy Antan. Obiekt zarządzany jest przez firmę Rafael Management – spółkę córkę Grupy GANT.