Sklep Tchibo

W czerwcu zostanie otwarty kolejny salon firmy Tchibo. Nowy sklep znajdzie się na parterze Centrum Handlowego Złote Tarasy w Warszawie pośród najbardziej prestiżowych najemców jak Guess, Hugo Boss czy Victoria’s Secret.

– Sklep Tchibo w centrum handlowym Złote Tarasy zostanie otwarty 29 czerwca i będzie zajmował około 100 metrów kwadratowych powierzchni handlowej – mówi w rozmowie z Retailnet Ewelina Wasilewska, kierownik ds. komunikacji, Tchibo Warszawa.

– Obecnie sieć Tchibo w Polsce składa się z 47 sklepów regularnych i 3 sklepów typu outlet. Mamy również sklep internetowy Tchibo.pl, który jest sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce największych sklepów internetowych w Polsce pod względem liczby użytkowników. Oba kanały sprzedaży wspierają się, wykorzystując swój potencjał i oferując klientom dogodną dla nich formę zakupów – dodaje.

Firma planuje dalszą ekspansję w naszym kraju.

– W obecnym roku planujemy poszerzenie portfolio o kilka sklepów w miastach, w których widzimy duży potencjał wynikający z siły nabywczej i relatywnie niskiej reprezentacji naszych sklepów. Planujemy otworzyć je w centrach handlowych, które charakteryzują się stałą, wysoką odwiedzalnością – twierdzi Ewelina Wasilewska.