Solaris Center
Solaris Center

Sieć modowa C&A jest kolejnym najemcą, który przedłużył umowę najmu w Solaris Center w Opolu na kolejne 5 lat.

Sklep C&A zajmuje łącznie ponad 1,6 tys. mkw. powierzchni na dwóch poziomach i jest największym powierzchniowo najemcą modowym centrum. C&A oferuje modę dla całej rodziny. W sklepach sieci znajduje się 190 grup towarowych.

– Naszym celem jest oferowanie klientom mody  dobrej jakości i w korzystnych cenach. Należymy do wiodących firm dzięki szerokiej palecie artykułów odzieżowych oraz akcesoriów. Przykładamy ogromną wagę do jakości w całym procesie produkcji – mówi Zbigniew Klepacki, dyrektor ds. sprzedaży firmy C&A.

– Działając w centrum Solaris w Opolu przez ostatnie cztery lata zbudowaliśmy sobie duże grono lojalnych klientów, które docenia zarówno naszą ofertę jak i wygodę zakupów w Solaris. Przedłużając umowę na kolejne pięć lat zakładamy dalsze wzrosty naszego biznesu w  tej lokalizacji – dodaje Zbigniew Klepacki.

Przedłużenie umowy najmu z C&A to kolejny etap prowadzonej przez firmę Colliers International rekomercjalizacji Solaris Center, która ma na celu przedłużenie umów z obecnymi  najemcami oraz wzmocnienie oferty, jak również wprowadzenie nowej oferty handlowej do centrum.

– C&A jest ostatnim najemcą z kategorii największych najemców tzw. anchorów z którymi przedłużyliśmy już umowy – mówi Magda Derwisz, Head of Asset Management, reprezentująca właściciela centrum Coucal sp z o.o. – Cieszymy się, że udało nam się przedłużyć umowy ze wszystkim największymi najemcami centrum Solaris. Obecnie prowadzimy negocjacje z kilkoma nowymi markami, o których wkrótce poinformujemy.

Solaris Center działa na opolskim rynku od 4 lat. Jest obiektem handlowo-usługowo-rozrywkowym, zlokalizowanym w centrum miasta przy pl. Kopernika, w pobliżu Rynku i Uniwersytetu Opolskiego.

Na powierzchni ponad 17 tys. mkw. GLA działalność prowadzi 86 najemców. Główne marki obecne w Solaris Centre to Alma, Intersport, EURO RTV AGD, Zara, C&A, New Yorker, Bershka, Stradivarius, Reserved, Douglas, Camaieu czy Promod. Helios, znajdujący się bezpośrednio przy centrum handlowym, to jedyny obiekt kinowy typu multiplex w Opolu.