Kolekcja Okaidi
Kolekcja Okaidi

Okaidi – marka oferującą odzież dla dzieci obecna jest w trzech centrach handlowych na terenie naszego kraju. Sklepy Okaidi znajdują się w najbardziej prestiżowych galeriach w Polsce: w Galerii Mokotów i Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie oraz w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi.

Przedstawiciele firmy zapowiadają kolejne otwarcia sklepów sieci w Polsce. Najbliższe otwarcie salonu marki Okaidi zaplanowane jest jeszcze w czerwcu bieżącego roku. Sklep znajdzie się w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie.

Oferta sklepów Okaidi obejmuje ubrania oraz akcesoria przeznaczone dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci. W salonach sieci dostępne są dwie linie produktowe: Obaibi dla najmłodszych dzieci – od narodzin do 3 lat oraz Okaidi – dla starszych dzieci, uczniów i nastolatków do 14 roku życia.

Marka Okaidi oficjalnie została wprowadzona na rynek w 2000 roku i zadebiutowała setką sklepów, w których zatrudniono 440 pracowników. Dotychczas otwarto ponad 680 sklepów pod szyldem Okaidi w ponad 60 krajach, m.in.: we Włoszech, w Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Holandii, krajach Środkowego Wschodu, Chinach, Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Produkty marki można zakupić także za pośrednictwem sklepów online we Francji i we Włoszech.

Marka Okaidi należy do firmy ID Group. Do grupy należy łącznie 6 marek: Okaidi, Obaibi, Jacadi, Oxybul Learn & Play, Véronique Delachaux oraz Idkids. Firma posiada sklepy swoich marek w 70 krajach. Łącznie  ID Group dysponuje 1117 sklepami.