Salon Giacomo Conti
Salon Giacomo Conti

W połowie lipca 2013 roku Factory Outlet Annopol zyska nowego najemcę –salon mody męskiej Giacomo Conti. Zajmie lokal o powierzchni ponad 140 metrów kwadratowych.

– Dołączenie do grona najemców największego centrum outlet na Mazowszu stanowiło jedynie kwestię czasu. Posiadamy już salony w Factory Poznań i Kraków, logicznym krokiem było więc zaistnienie również w Factory Warszawa –powiedziała Magdalena Nowaczyk, specjalista ds. marketingu w Giacomo Conti. – Mamy nadzieję, że otwarcie tego salonu uszczęśliwi wszystkich naszych Klientów, którzy od lat dzwonią i pytają, kiedy pojawimy się w stolicy, bo nie zawsze mają czas jechać specjalnie do Radomia czy Płocka, a akurat widzieli na naszym Facebooku koszulę czy marynarkę, którą po prostu muszą mieć .

Giacomo Conti realizuje swój plan rozwijania sieci sprzedażowej w 2013 roku opracowany ostatniej wiosny. Salon w Factory Warszawa Annopol będzie drugim w tym roku nowym punktem, przy czym, jak podkreślają przedstawiciele sieci, z pewnością nie ostatnim.

Spółka planuje podpisanie jeszcze 4-6 kolejnych kontraktów z uznanymi centrami handlowymi.

Obecnie w ramach sieci Giacomo Conti działa ponad 30 salonów sprzedaży.