Salon Duka w aranżacji Kitchen Life

Spółka Duka ponownie otworzyła salon w Arkadach Wrocławskich. Odnowiony sklep według konceptu Kitchen Life znajduje się w nowym miejscu, na poziomie 0. – Jeszcze w 2013 roku planujemy modernizację jednego salonu w centrum handlowym – powiedział portalowi Retailnet.pl Teresa Szynkiewicz, Country Manager Duka Polska sp. z o.o.

Ponadto Duka w tym roku uruchomi dwa nowe salony w centrach handlowych. Sklepy w koncepcie Kitchen Life otwarte zostaną na jesieni w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni i w Galerii Katowickiej. Na 2014 rok spółka ma podpisaną umowę najmu w centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie.

Spółka w kolejnych latach będzie kontynuować zmienianie wyglądu sklepów sieci dostosowując je do nowego konceptu Kitchen Life.

W 2012 roku łącznie przebudowano 9 sklepów (koncept Kitchen Life) w centrach handlowych m.in. w Arkadii, Wola Parku, Złotych Tarasach, a także w szczecińskiej galerii Kaskada, w katowickim Silesia City Center oraz w krakowskiej Galerii Kazimierz.

Obecnie Duka posiada sieć 30 salonów w Polsce oraz sklep internetowy. Średnia powierzchnia otwieranych sklepów wynosi 200 mkw. Spółka Duka należy do szwedzkiego koncernu Bergendahl Group AB. Oferta Duka składa się z szerokiej gamy artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego.