Atrium Copernicus
Atrium Copernicus

Z początkiem czerwca 2013 roku do grona najemców toruńskiego centrum handlowego  Atrium Copernicus dołączył salon sprzedaży biżuterii – Ada Plus.

Salon Ada-Plus zajmie ponad 31 mkw. na parterze centrum. W asortymencie sklepu znajduje się duży wybór biżuterii srebrnej i złotej.

Firma Ada-Plus jest producentem markowej biżuterii. Funkcjonuje od 1996 roku. Salony sprzedaży prowadzi w Polsce, Czechach, Słowacji oraz Niemczech. Posiada w swojej ofercie kilka tysięcy wzorów biżuterii wykonanej głównie ze srebra często z dodatkiem kamieni szlachetnych lub półszlachetnych.

Salon wzbogaci ofertę Atrium Copernicus w branży biżuterii i akcesoriów, którą do tej pory reprezentowały takie marki jak: Apart, W. Kruk, Świat Spinek, Jubiler Eliza i Jubiler Karkosik.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Copernicus dołączyły również: salon z asortymentem dla domu i wnętrz Home & Gifts i punkt z mrożonymi jogurtami Yogoland.

Atrium European Real Estate Limited to firma działająca na rynku nieruchomości zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski,  Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext pod symbolem ATRS. W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych.