Perfumeria Douglas

Drogeria marki Douglas pozostanie w płockiej Galerii Wisła na dłużej. Podpisane porozumienie pomiędzy marką a CREAM, zarządcą Galerii Wisła, przewiduje współpracę przez co najmniej kolejne 5 lat.

Douglas pozostanie na parterze obiektu, w pobliżu wejścia głównego, w lokalu o powierzchni ponad 300 mkw. Jest to jedyny lokal marki w Płocku. Firma jest obecna w płockim centrum handlowym od jego otwarcia, tj. od listopada 2008 roku.

Douglas to sieć ponad 1000 luksusowych perfumerii, obecna w Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Galeria Wisła, należąca do grupy Caelum Development, pozostaje, jak informują przedstawiciele obiektu, najchętniej odwiedzanym nowoczesnym centrum handlowym w Płocku. Pięcioletnia historia obiektu pozwoliła na zbudowanie mocnej pozycji, zarówno wśród klientów, jak i sieci handlowych.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.