Salon Reserved
Salon Reserved

Tylko do końca czerwca 2013 zostaną otwarte kolejne salony marki Reserved, należącej do największej grupy odzieżowej w Polsce LPP. Oprócz sześciu otwarć, trzy sklepy zostaną rozbudowane, a jeden przejdzie całkowitą modernizację.

Obecnie działa łącznie ponad 400 salonów brandu zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W ostatnich tygodniach spółka LPP otworzyła salony własne marki między innymi w Centrum Handlowym Hermes w Skarżysko-Kamiennej, Galerii Solnej w Inowrocławiu czy CH Auchan Warszawa Łomianki.

W najbliższych dniach sfinalizowane zostaną działania zmierzające do powiększenia salonów w Galerii Sfera w Bielsko-Białej, CH M1 w Radomiu oraz w Galerii Sky Tower we Wrocławiu. Obecnie kompleksową modernizację przechodzi sklep Reserved znajdujący się w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie. W czerwcu zostaną otwarte salony także poza granicami naszego kraju w Rosji, w tym dwa w Moskwie.

Jak już informowaliśmy, w maju po wielu miesiącach zapowiedzi, nastąpiło długo oczekiwane przez klientów uruchomienie sklepu internetowego marki Reserved.

Spółka LPP posiada ponadto w swoim portfolio inne marki odzieżowe: Cropp, House Mohito oraz Sinsay.

W tym roku LPP planuje zwiększyć sieć sklepów o 240 placówek. Powierzchnia handlowa ma wzrosnąć do 580 tys. mkw. Na koniec marca br. LPP posiadała 1104 sklepy o łącznej powierzchni 453 tys. mkw. W pierwszym kwartale powierzchnia sieci sklepów wzrosła o 19,6 tys. mkw.