Oferta tarnowskiego Gemini Park wkrótce powiększy się o polską markę oferującą  odzież i sprzęt sportowy. Salon o powierzchni ponad 100 mkw. otworzy 4F.

– Postanowiliśmy otworzyć salon marki 4F w Gemini Park Tarnów, ponieważ jest to najlepsze centrum handlowe w tym regionie. Doskonała lokalizacja i przemyślany mix najemców sprawiają, że obiekt ten cieszy się ogromną popularnością wśród klientów – mówi Elżbieta Gajda, właściciel salonu 4F.

–  Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas odzież i akcesoria sportowe, dopełnią ofertę handlową Gemini Park Tarnów i znajdą swoich zwolenników wśród okolicznych mieszkańców – dodaje E. Gajda.

4F otworzy nowy sklep 12 czerwca 2013 roku. Marka 4F została stworzona przez spółkę OTCF i posiada obecnie blisko 90 sklepów w Polsce. Od lat promuje sportowców współpracując m.in. z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Polskim Związkiem Narciarskim. W firmowym salonie 4F, znajdzie się bogaty wybór odzieży sportowej na każdy sezon, która łączy światowe trendy z nowoczesnymi technologiami.

W Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Marka 4F będzie stanowiła uzupełnienie oferty sportowej, którą tworzą firmy: 50 style, City Sport i Martes Sport.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings.