Salon Puccini
Salon Puccini

Centrum Outlet Factory Ursus poszerzyło ofertę handlowa o nowy punkt – salon marki Puccini. Otwarcie salonu z galanterią skórzaną odbyło się w pierwszym tygodniu czerwca 2013 roku.

–  W sklepie każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie, pośród oryginalnej oraz solidnej oferty marki. Puccini jest doskonale znaną firmą w Polsce, dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów Factory, otwierając ten salon – mówi Anna Zawadzka, dyrektor Centrum Outlet Factory Ursus oraz Annopol.

Puccini to firma o wieloletniej tradycji, produkująca najwyższej jakości torby podróżne i ekskluzywną galanterię skórzaną wykonaną z najlepszych włoskich skór. Oferta marki stale wzbogacana jest o nowy asortyment i nowe modele bagaży turystycznych. Puccini wyznacza trendy, przedstawiając kolejne wzory i fasony.

Powierzchnia sklepu zajmuje 57,71 mkw.

Factory Warszawa Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm m.in. takich jak: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimisimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecna na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się osiem centrów Factory – cztery  w Hiszpanii  oraz  pięć w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 84, 5 tys. mkw.