Restauracja Olimp
Restauracja Olimp, Gastromall

W Centrum Handlowym Krokus rozpoczęła działalność kolejna restauracja pod marką Olimp. W chwili obecnej sieć Olimp liczy 11 własnych punktów sprzedaży (Kraków i Modlniczka k. Krakowa)  oraz 4 franczyzowe (Gliwice – 2 punkty, Rzeszów oraz Kielce). Najnowszy, 15. lokal otwarto w Centrum Handlowym Krokus w Krakowie. Restauracja zajmuje powierzchnię 75 mkw.

Sieć Olimp, należąca do Grupy Gastromall aktualnie jest  największą w Polsce siecią restauracji samoobsługowych z jedzeniem na wagę. Prosperuje przede wszystkim w galeriach handlowych, gdzie oferuje świeże jedzenie na wagę w stałej cenie za 100 g. W bieżącym roku grupa planuje kolejne otwarcia na terenie całej Polski.

W kwietniu bieżącego roku podpisano umowy na wynajem powierzchni w Galerii Atrium Felicity w Lublinie (punkt franczyzowy) oraz w Galerii Solnej w Inowrocławiu (punkt franczyzowy). Jednocześnie firma negocjuje kolejne umowy na obszarze całego kraju i nieustannie poszukuje nowych franczyzobiorców chętnych do prowadzenia restauracji pod marką Olimp  na terenie Polski.

W priorytetowych planach Grupy Gastromall na lata 2013-2015, znajduje się wprowadzenie do menu Olimpu żywności prozdrowotnej i dietetycznej, tak aby dopasować się do oczekiwań również wąskiej grupy klientów.