Wizualizacja Galerii Knurów
Wizualizacja Galerii Knurów

Grupa Kapitałowa DL Invest Group, która jest inwestorem parku handlowego Galeria Knurów poinformowała, że rozpoczęcie prac budowalnych zaplanowano na przełomie I/II kwartału 2014 roku.

Obiekt będzie zlokalizowany w Knurowie w centrum miasta przy ulicy 1- go Maja, w bezpośrednim sąsiedztwie największych osiedli mieszkaniowych.

Galeria Knurów będzie miała 10 tys. mkw. powierzchni. Na terenie obiektu znajdzie się hipermarket spożywczy oraz około 12 sklepów, parking i myjnia samochodowa.

Inwestor poszukuje operatorów branż: modowej, obuwniczej, elektronicznej oraz wyposażenia domu, usług oraz gastronomii.

Obiekt zostanie oddany do użytku do końca 2014 roku. Galeria Knurów powstaje według projektu architektonicznego pracowni architektonicznej plus8 architekci, za komercjalizację obiektu jest odpowiedzialna spółka akcyjna DL Project Management SA wchodząca w skład Grupy Kapitałowej DL Invest Group, która do tej pory skomercjalizowała takie obiekty handlowe jak Galeria Rydułtowy czy też Galeria Ruda Śląska.

DL Project Management SA jest również generalnym wykonawcą inwestycji.

DL Invest Group zrzesza spółki działające w branżach związanych z obrotem nieruchomościami i inwestycjami kapitałowymi oraz w branżach deweloperskiej, projektowej, budowlanej, produkcyjnej.