Sklep KiK

Niemieckie sklepy dyskontowe rozwijają sieć sprzedaży na polskim rynku. Z początkiem czerwca 2013 roku spółka uruchomiła swój kolejny salon firmowy.

KiK zlokalizowany w Galerii Twierdza Kłodzko przy ul. Noworudzkiej to 21. sklep tej sieci na terenie Polski. Nowo otwarty sklep mieści się na powierzchni 460 mkw.

Sklep ten oferuje asortyment produktów obejmujący odzież damską, męską i dziecięcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Marka KiK, jak poinformowali przedstawiciele spółki, cieszy się w Europie dużą popularnością. Sieć tworzy obecnie ponad 3,2 tys. sklepów, rozlokowanych w 8 krajach Europy: w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji oraz na Węgrzech, na Słowacji i w Polsce.

W 2013 roku właściciel sieci planuje poszerzyć liczbę dyskontów na terenie Polski i otworzyć aż 50 kolejnych sklepów sygnowanych logo marki KiK tak, aby do końca roku działało ich łącznie 70.

KiK Textil sp. z o. o. to sieć detaliczna działająca na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie rozwija działalność w kolejnych krajach.