Restauracja Olimp w Galerii Rzeszów

Nowa restauracja sieci Olimp została otwarta w Galerii Solnej w Inowrocławiu. Jest to już szesnasty lokal największej w Polsce sieci oferującej dania w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę.

Dynamikę rozwoju potwierdza fakt otwarcia trzech restauracji w ciągu minionego tygodnia, Do końca roku powstanie jeszcze między innymi lokal w centrum Poznań City Center. Sieć  negocjuje umowy najmu z przedstawicielami wielu galerii handlowych i jest również otwarta na nowe propozycje lokalizacji.

Jednocześnie do wszystkich nowych obiektów trwa rekrutacja partnerów franczyzowych.

Sieć Olimp, należąca do Grupy Gastromall aktualnie jest największą w Polsce siecią restauracji samoobsługowych z jedzeniem na wagę. Prosperuje przede wszystkim w galeriach handlowych, gdzie oferuje świeże jedzenie na wagę w stałej cenie za 100 g. W bieżącym roku grupa planuje kolejne otwarcia na terenie całej Polski.

W priorytetowych planach Grupy Gastromall na lata 2013-2015, znajduje się wprowadzenie do menu Olimpu żywności prozdrowotnej i dietetycznej, tak aby dopasować się do oczekiwań również wąskich grup klientów.