Sklep Flo

W ramach restrukturyzacji firmy ADe Line SA podjęte zostały kroki zmierzające do zakończenia działalności operacyjnej marki wyposażenia wnętrz Flo. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w czerwcu zamknięte zostaną niemal wszystkie sklepy Flo, 2-3 z nich będą działać jeszcze do końca roku.

Spółka kontynuuje także proces zmian dotyczących marki AlmiDecor. W pierwszym półroczu 2013 roku liczba salonów AlmiDecor zmniejszy się o 9, a do końca roku zamkniętych zostanie kolejnych 5. Planowane jest pozostawienie około 20 salonów funkcjonujących w Polsce, w Czechach i na Litwie. Sprzedaż prowadzoną w salonach wspiera i uzupełnia uruchomiony niedawno sklep online.

Te działania, w połączeniu z przekazywaniem kluczowych salonów we franczyzę, mają poprawić sytuację i wyniki finansowe firmy.

Obecnie w ramach sieci Flo działa 9 sklepów w cenrach handlowych m.in.: Złote Tarasy (Warszawa), Stary Browar (Poznań), Plaza (Poznań), CH Arkadia (Warszawa), Pasaż Grunwaldzki (Wrocław), Forum (Gliwice), Forum (Koszalin), Hetman Auchan (Białystok), Galeria Przymorze (Gdańsk).