Avans Łódź
Avans Łódź

Ostatnio sieć elektromarketów Avans powiększyła się o kolejne obiekty handlowe.

8 czerwca 2013 roku otwarto kolejny sklep marki Avans – tym razem w Łodzi. Jest to trzeci punkt handlowy tej sieci w wymieninym mieście albowiem działa tam już jeden elektromarket Avans i jeden punkt odbioru osobistego sklepu internetowego www.avans.pl.

Nowy obiekt został otwarty w sąsiedztwie sklepu Tesco Extra. Mieszkańcy Łodzi znaleźć mogą tu sprzęt najlepszych marek m.in. najnowsze technologie multimedialne, w tym tablety, laptopy i smartfony, a także sprzęt RTV i AGD.

– Przed godziną 8.00 pod sklepem czekało ponad 200 osób. Naszych klientów przyciągnęły przede wszystkim niskie ceny, ale jak zawsze przygotowaliśmy również wiele konkursów i dodatkowych niespodzianek. Tłumy przy kasach przez cały dzień sprawiły, że otwarcie w Łodzi zaliczymy do bardzo udanych – mówi Gerard Mikina, Dyrektor Pionu Inwestycji Avans.

– Elektromarket przy ulicy św. Teresy w Łodzi to czwarty Avans otwarty w ostatnim miesiącu. Od początku maja sklepy tej sieci zaczęły działać również w Galerii Solnej w Inowrocławiu, pasażu handlowym FamilyPoint w Głogowie i Galerii Podkowa w Podkowie Leśnej. Powierzchnia otwieranych przez Avans sklepów waha się w zależności od lokalizacji od 500 do 1,5 tys. mkw. – dodaje Wojciech Pietrzak, Dyrektor ds. Rozwoju Avans.

Od roku 2012 marka i sieć elektromarketów należących do Avans sp. z o.o. działają w ramach Grupy Domex, skupiającej obecnie ponad 240 sklepów branży Multimedia/RTV/AGD. Integralną częścią sieci Avans jest sklep internetowy www.avans.pl. Każdy z produktów zamówionych w sklepie on-line może zostać sprawdzony i odebrany w sklepie stacjonarnym Avans.