Klienci Centrum Handlowego Auchan Gdańsk mogą korzystać już z oferty nowego najemcy. W obiekcie otwarto zajmujący powierzchnię 113,40 metrów kwadratowych sklep sieci Ray Obuwie.

Ray Obuwie jest największą siecią samoobsługowych sklepów obuwniczych w północno-wschodniej Polsce. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej oferty obuwia damskiego, męskiego, a także młodzieżowego i dziecięcego. Firma istnieje na rynku już 16 lat.

Salon dołączył do ponad 50 sklepów gdańskiego centrum handlowego Auchan, poszerzając ofertę obuwniczą. W galerii dostępne są już bowiem salony CCC, Deichmann, Venezia oraz Gino Rossi.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy CH Auchan Gdańsk mieszczą się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada 2500 miejsc parkingowych, w tym 20 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 1998 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.