W centrum handlowym Port Łódź poszerzono ofertę o kolejnego najemcę z branży obuwniczej. W nowym sklepie o powierzchni 318,5 mkw poza obuwiem klienci mogą także znaleźć produkty galanterii skórzanej.

Salon sieci Altero to pierwszy sklep tej marki w Łodzi. Salon jest zlokalizowany obok sklepów CCC i Deichmann. Altero oprócz kolekcji obuwia zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci, oferuje asortyment z zakresu galanterii skórzanej.

– Cieszymy się, że jako pierwsi możemy oferować łodzianom produkty Altero. Mamy nadzieję, że marka zyska sympatię mieszkańców naszego miasta i regionu. Szczególnie u progu lata, kiedy często kupujemy lekkie i kolorowe obuwie – mówi Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

Asortyment każdego sklepu liczy ponad 2000 modeli obuwia i galanterii skórzanej w różnorodnym stylu – fashion, casual, sport oraz classic.

Port Łódź jest największym podmiejskim centrum handlowym w regionie łódzkim. Na jego terenie znajdują się sklep Ikea, Leroy Merlin, Saturn, Marks & Spencer, supermarket Piotr i Paweł oraz ponad 150 sklepów oferujących bogaty wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej a także dodatków, mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz, elektroniki oraz artykułów dla dzieci.

Wśród najemców Portu Łódź znajdują się także restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. Sercem centrum jest Patio – strefa handlowo-rekreacyjna o powierzchni 7 000 mkw., z zewnętrznym placem zabaw, sceną i fontanną. Do dyspozycji klientów Portu Łódź oddany został bezpłatny parking z 4500 tys. miejsc oraz bezprzewodowy internet.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy spółek Ikea. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok Ikea, w centrach handlowych należących do Inter Ikea Centre Group Poland,  można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Inter Ikea Centre Group Poland jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma rozbudowuje Park Handlowy Bielany we Wrocławiu, Park Handlowy Franowo w Poznaniu oraz przygotowuje się do budowy centrum handlowego w Lublinie.