Punkt Fortuna
Punkt Fortuna

Tylko w ostatnich 5 miesiącach operator sieci stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów otworzył 38 nowych placówek w 9 województwach. Liczba kolektur Fortuna online zakłady bukmacherskie wzrosła tym samym do 480, co umocniło pozycję Fortuny jako największego legalnego bukmachera działającego w Polsce.

Od lutego 2013 roku Fortuna online zakłady bukmacherskie otworzyła nowe kolektury w 35 miastach i miejscowościach na Mazowszu, Podkarpaciu, Górnym i Dolnym Śląsku, w Małopolsce, Wielkopolsce, a także na ziemi lubelskiej, łódzkiej oraz pomorskiej. Więcej niż jeden nowy punkt powstał w Warszawie (3 punkty) i w Łodzi (2 punkty).

– Naszym celem na rok 2013 jest rozbudowanie sieci detalicznej do okrągłej liczby 500 kolektur i ugruntowanie wiodącej pozycji Fortuny jako największego bukmachera w Polsce pod względem posiadanych stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów. Wierzymy, że plan ten uda nam się zrealizować jeszcze w trzecim kwartale tego roku – tylko od lutego liczba placówek wzrosła bowiem o prawie 40 lokali – mówi Jan Štefanek, dyrektor generalny Fortuna online zakłady bukmacherskie.

– Dalszy dynamiczny rozwój Fortuny uzależniamy od sprawnego funkcjonowania wszystkich kanałów dotarcia do klientów. Niezależnie od bardzo aktywnej rozbudowy serwisów on-line, zakładów mobilnych i zakładów Live, chcemy zapewnić odwiedzającym możliwość zagrania także w tradycyjny sposób, który wciąż cieszy się ich dużym zainteresowaniem – dodaje.