Do grona najemców Atrium Molo w Szczecinie dołączyła największa sieć drogerii w Polsce. Na powierzchni ponad 290 metrów kwadratowych zostanie otwarty 14. w Szczecinie i 733. w Polsce sklep sieci Rossmann. Oprócz towarów typowo drogeryjnych klienci znajdą także m.in. leki OTC, suplementy diety oraz napoje i słodycze.

Rossmann działa na polskim rynku już od 20 lat. Asortyment sklepów obejmuje około 14 tys. produktów, zarówno firm zagranicznych, jak i polskich producentów.

– Postrzegamy Atrium Molo jako centrum z dużym potencjałem, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie tam naszego sklepu – mówi Tomasz Cieślak, Rossmann Polska.

Rossmann poszerzy ofertę Atrium Molo w branży zdrowie i uroda, reprezentowaną dotychczas przez takie marki jak: Douglas, Natura, Stenders, Ziaja, Apteka Millenium.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Molo dołączył salon z ekskluzywną galanterią skórzaną Marc Pickard.

Atrium Molo jest dwupoziomowym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Mieszka I, w dzielnicy Pomorzany. Umiejscowienie obiektu umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: supermarket Carrefour, sklep elektroniczny Media Markt oraz salony takich marek jak: H&M, Reserved, CCC, Deichmann, TK Maxx, Cubus, New Yorker, House, Douglas i Home&You. Do dyspozycji klientów Atrium Molo jest 860 miejsc parkingowych.

W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.